44 Yıllık Tecrübeye Hoşgeldiniz

Müşteri Talebi

Müşterilerimizden gelen üretim talepleri doğrultusunda ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Yeni koleksiyonlar için hangi desenler, renkler, ürün tipleri, kumaş kaliteleri vb. isteniyorsa buna göre talepleri topluyor ve çalışmalarımıza başlıyoruz.

Planlama

Kumaş ihtiyaçlarını tespit ederek ön hazırlıkları yapıyoruz. Her zaman ihtiyaçlara cevap veren, farklı, rekabet şansı yüksek ürünleri ile müşterilerimizi desteklemeyi, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri geliştirerek, müşterilerimizin de ürünlerimizi karlı ve süratli bir şekilde tüketme hedeflerini planlıyoruz. İhtiyaçların karşılanmasını müteakip hangi kumaşın ne zaman kesileceği, dokuma yöntemi gibi organize edilmesi gerekli noktaları planlıyor ve uyguluyoruz.

Kumaş

Gerek numune yapımı gerek sipariş üretimleri için ihtiyaç duyulan her türlü kumaşı istenen kalitelerde buluyoruz. Doğru gramajda, istenen renkte ya da baskıda olacak şekilde bu kumaşları elde edip müşterilerimizin üretimlerinde kullanıyoruz.

Kalite Kontrol

Tüm ürünleri kalite kontrol departmanımızda incelemeye alıyoruz. Ürünlerin üzerinde hiçbir hatanın, lekenin, problemin olmaması için kontrol işlemlerimizi sağlıyoruz. Gereken niteliklerde olmayan ya da herhangi bir sorun tespit edilen ürünleri sevkiyata vermiyoruz ve üretim hattımızdan ayırıyoruz.

Sevkiyat

Üretimi biten ve kalite kontrolü sağlanan tüm ürünleri titizlikle kolileyerek müşterilerimizin adreslerine sevk ediyoruz. Kolileme işlemlerini dikkatlice yapan ekiplerimiz, sevkiyat işlemlerini de aynı özenle gerçekleştiriyor. Müşterilerimizin taleplerine göre kara, deniz ya da hava yolu üzerinden sevkiyat işlemlerimizi tamamlıyoruz.